Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebben az éjjeli világításban...

Darklord88 kérdése:

Ebben az éjjeli világításban valami kiment nem világít többé.De gondolom a fényérzékelője még müködik.Csak azt nem tudom melyik lenne az?Illetve fel lehet e használni normál 230V-os világításhoz? files.fm/u/bb82ne45e#/view/kufjwawjh

Figyelt kérdés
2023. márc. 20. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A link nem nyitható meg.
2023. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha kioperálod a fényérzékelőt, van róla elgondolásod, hogy miképp kötöd majd rá a te 230 voltos lámpádra? Vagy valami mágiát fogsz használni hozzá?

Tudod egyáltalán, mi fán terem az elektromosság? Legalább egy kirchoff törvént ismersz, ha már a fényérzékelő beazonositásához is segitségre van szükséged?

Én azt mondom, hagyd a fenébe az egészet.

2023. márc. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De, nyitható..

[link]

2023. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Középső a PIR-szenzor, jobbra látszik a fotocellás fényérzékelő (fotoellenállást szoktak szoktak ilyeneknél használni.

Mert én meg tudtam nyitni a linket, de ennek az lett volna a módja, hogy beírod ismét a kérdés alá egy kommentben. Mint ahogy én is bemásolhatnám, ha akarnám.

Kár, hogy téves nyomon jársz, a LED-ek szoktak megszakadni általában.

Ez kőkemény fizika, nem a fantáziák világa.

Fantáziálni szeretnek egyes fórumozók is. Kedvencem, amikor a másik fórumozóról képzelegnek hülyeségeket. És nem tudom elmagyarázni neki, hogy kapjon már a fejéhez... Nem érti.

2023. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megoldható
2023. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!