Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az apple watchon kívül van...

Papics kérdése:

Az apple watchon kívül van még olyan okosóra, ami nem laggol?

Figyelt kérdés
Számomra jó lenne az apple watch, viszont zavar, hogy csak szögletes van belőle, a többinél pedig az, hogy kevés fps-t produkálnak.

2023. márc. 20. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Pixel watch, vagy Galaxy watch 5 / 5 pro van android oldalról.


A google wearOS-t mostanában kezdte komolyan venni, és belerakni az energiát. Szerintem kell nekik még egy kis idő amíg kikupálódik.


Nekem AW van, de haveromnak galaxy watch 4, ő teljesen meg van vele elégedve, fitness appban több adatot is monitorozz mint az AW. Redditen viszont akiknek mind2 volt, úgy jellemezték, hogy az AW jelen állás szerint "kiforrottabb",

2023. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gugu Gabor ***** válasza:
74%
Neharagudj, de mi a francot akarsz azzal az órával ahol számít az fps?
2023. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm:)

#2 Igazából semmi közöd hozzá:D feltettem egy kérdést, ha nem tudsz rá válaszolni, akkor ne tedd.

2023. márc. 20. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

"Igazából semmi közöd hozzá"


Ha nincs hozzá közünk, akkor minek írod bele a kérdésbe?

2023. márc. 21. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Kevés fpst produkálnak? xD ha már valamihez nem értesz, akkor ne tegyél úgy mintha értenél hozzá :D nem tudom milyen okosórákat néztél, de az egyetlen egy amit láttam néha laggolni az a 2014-es LG G Watch-om volt, jó pár év után, de akkor is csak komolyabb műveleteknél.
2023. márc. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Én csak egy kérdést tettem fel. Kell egy óra, leírtam mi az ami zavar, mi az amire szükségem lenne. Miért kell egyből kérdezősködni, hogy mire kell, meg minek nekem az fps? Nem 144hz-es kijelzővel keresek órát, nem esportolni akarok rajta, csak azt szeretném, hogy ha rányomok valamire, nem nyitja meg egyből.

2023. márc. 24. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!