Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Feltörték a Facebookom.sajnos...

Zsofikaa000 kérdése:

Feltörték a Facebookom.sajnos le lettem tiltva is senki nem talál mintha nem is léteznék a Facebookon.Bejelentkezni nem tudok kérnek egy kódot bekapcsolták a kétfaktoros hitelesítést(nem én voltam) én nem kapok sehogy kódot.Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mit tudnék csinálni hogy vissza szerezzem a fiókom?

Fényképes okmánnyal próbáltam igazolni magam. Jelszót sikerült cserélnem.Mindent megpróbáltunk. Érdekelne hogy valaki járt még így? És hogy sikerült-e megoldania?



2023. márc. 22. 11:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Újraregisztrálsz, kiírod mi történt, és bejelölsz mindenkit, aki korábban az ismerősöd volt.
2023. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Hogyan "törték" fel a profilodat, megadtad az adataidat egy adathalász oldalon?
2023. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Conqueror86 válasza:

Szia! Sajnos én is pont így jártam, egy hete szívok vele. Szerintem a Tinderen keresztül törték fel egyébként. A Facebook részéről szégyen, hogy engedik, hogy Jakartából megváltoztassák az e-mail címemet meg a jelszavamat, és erre még egy két faktoros bejelentkezést is rápakolnak. Indonéziából érted? Az instamat is feltörték, de ott a biztonsági oldalnak van annyi esze, hogy megkérdezi, hogy figyi te amúgy most a föld másik részéről próbálsz belépni, meg megváltoztatni a jelszavadat?

Szerencsére az instát megmentettem, de a face-n ugyanaz a helyzet, mint neked.

2023. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Conqueror86 válasza:
Csak abban az esetben fogunk tudni visszalépni, ha az összes eszközből kijelentkeztet a Facebook, így már nem észlelné a hacker belépve maradását egy másik eszközön és nem kérné talán a két faktoros bejelentkezést automatikusan.
2023. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Conqueror86 : Pontosan ugyan így jártam, ugyan az a sztori végig. Az instámat nekem is sikerült visszaszerezni. 17ike óta szívok vele..
2023. márc. 24. 22:20
 6/6 anonim válasza:
Na ma ugyanez velem is. Új profil, minden új. Elérhetetlen és hozzáférhetetlen a régi profilom, mintha nem is létezett volna, se jelenteni se belépni se változtatni, semmit nem lehet facen. Akkor ti se szereztétek vissza sehogy igaz? Nálam freemailen keresztül történt a dolog.
2023. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!