Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet bejelntkeznem a...

Hogy lehet bejelntkeznem a google és a facebook fiókomba, ha bekapcsoltam a kétfaktorost még anno?

Figyelt kérdés

Vettem egy új telót , a régit eladtam, gyári állapotban.

Vagy 7 évvel ezelőtt volt már ilyesmi, akkor kért a google vagy a face egy helyreállítási kódot, de most 3. napja se igazán tudok belépni. Ugyanis az a szám ami meglett adva a kétfaktorosra, már nem él. Ellopták.


Most se a google, se a facebook nem megy.


A baj csak az hogy nagyon sok facebook csoportom van, 50-70 ezer fős, és ha valaki tudja milyen hobbiból moderálni az tudja mennyi időt elvesz, a kialakításban is, de úgy mindenben van vagy 6;éves munkàm.


A gmail meg, azt a g mailt ismeri mindenki, arról blogogok is pl..

Ez is rengeteget ér nekem már.


A facebookba lefotóztatja a személyit, valami baromi gyenge minőségbe, annak ellenére hogy az enyémben elég komoly kamera van.

Elküldöm, majd visszaírnak a másodlakos gmailemre hogy nem megfelelő. Kb150x biztos volt már ma..


A google meg oda küld helyreállítási kódot, ahova nem tudok belépni. Vagy kiküld 2 számsort, de sehova se tudom beírni.


Régen volt olyan is hogy egy másik készüléken ráböktem hogy én vagyok.


Erre a kétfaktoros szrra nem gondoltam hogy így meg fog..


Van valami ötletetek?


Köszönöm.



2022. máj. 19. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, hogy lehetett ellopni a teloszámodat? Ellopták és nem használja senki? Mert irod, hogy nem él. És a Google fiokod él? A gmaillal regizett Google Fioknál adtál meg ellenőrző teloszámot vagy emailt? Valószinű nem, mert a kódot sehová se tudod beirni.

Csak az lehet a megoldás, ha a Google Fioknál adtál meg ellenőrző adatokat, a Google belépésnél azt megadod és legalább a fiokodat visszakapod. Egyébként elköszönhetsz tőle, mert hitelesen nem tudod magadat igazolni. A Facebooknál az ellopott és senki által nem használt (ezt ellenőrizted, hogy valaki használja-e?) teloszámmal semmire se mégy, vedd fel velük a kapcsolatot és amit kérnek, ha tudod, add meg. Aztán majd lesz valami. Valószinű a Facebookodat is buktad. Az pedig senki szivét nem lágyitja meg, hogy milyen nagy csoporttevékenységet végeztél és hogy neked miért nagyon fontos lenne.

2022. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Telefonostól lehet ellopni egy számot/kártyát, amit kikapcsoltak míg meg nem lesz.

A google megcsinálta a gmailt.

Blog már fasza. De a facebookot még mindig nem értem hogy 2022 ben mi olyan krvabonyolult beléptetni az indoklással. Kapcsolják ki azt a tetves kétfaktorost, ennyi.

Ez kb ha én be tudnék lépni, szerintem 1 perces mutatvány lenne

Magyar support sehol, de angolt se nagyon látok csak ezt kevelezős szrt. Nem csak nekem fontosak a csoportok, hanem úgy összeadva őket kb 500 ezer tagról van szó.

Én meg tényleg frankón szépítgettem vezettem, moderáltam őket, vannak pl zenei rajongói club ok, én ezekért egy fillért nem kaptam, szeretettel csináltam/nám őket, de vannak szenvedélybeteg csoportjaim is, igazából egyik sem kis létszámú.

Vagy mi lenne ha az e mail-emből is tudnám szabályozni az optionst.

A sony megbírta csinálni, de nagy mutatvány. A psn en azt változtatok meg amit akarok, de ez csak 1 példa , gép se kell hozzá.

2022. máj. 22. 00:32
 3/3 anonim válasza:

Hogy tudtál belépni a google-fiókba? Ugyanebben a cipőben járunk, telefonszám megszüntetve, de a kétfaktoroshoz oda küldi az azonosítót (így jár az, aki félévente lép ki-be).

Folyamatosan elölről kezdjük, de nem jutunk be

2022. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!