Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha csak két márka közt kellene...

Ha csak két márka közt kellene választanotok (igen, nem nagy neves márkákra gondolok) akkor a Sencor vagy a Hausmeistert választanátok? Nincs konkrétum, hogy konyhai gépek vagy más. Csak a márka.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 21:19
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem sosem volt Hausmeister márkájú termékem, egy Sencorom van, hajvasaló. Teljesen meg vagyok vele elégedve.
2023. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanaz mindkettő. Egy árkategórián belül mindegy melyiket veszed, ugyanazt a minőséget kapod.
2023. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 14. 00:38
 4/7 anonim ***** válasza:
A Hausmeister vízforralóm pl tönkrement, a turmixgép, mikró viszont nem. A Szenkó egy icipicit összeszedettebb benyomást kelt.
2023. ápr. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2023. ápr. 14. 06:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Több Sencor cuccom van nekem is, nem rosszal azok.
2023. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hausmeister mikrónk volt, hát vegyes érzeseim vannak. Pont ma reggel adta meg magát. Egyrészt 5 évig megbízhatóan működött ami jó, másrészt viszont CSAK 5 évig. Szóval én ezt kevésnek érzem , elvégre nem annyira olcsó konyhai kisgépről van szó. Azért egy mikrónak illene 10-15 évet bírnia. De lehet én gondolom rosszul. Minden esetre az uj mikronk is ilyen. Árban most egyszerűen nem fért volna bele egy drágább netán jobb minőségű.

Meglátjuk.

2023. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!