Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Udv.! Egy nagyon kenyes...

GabrielConstantin kérdése:

Udv.! Egy nagyon kenyes ugyben szeretnek tanacsot kerni, amiben inkabb a konkretumok es alatamasztasok erdekelnek. Nos 15 vagyok, felveteli elott allok viszont nem tudom mi lenne elonyos a mai vilagban, melyikkel ervenyesulnek jobban?

Figyelt kérdés
Ami jobban erdekel az a matek-info, tarsadalomtudomany max. Meg szoba johet a termeszettudomany is. Mielott barki is vicces megjegyzeseket tenne kihangsulyoznam :D amiket kivalasztottam mind ELITE szamomra tehat mind1. hogy melyiket ajanlanaok kerlek erveljetek, hogy az miert is elonyosebb, tamasszatok ala, gyozzetek meg! Bizonyara most felmerul bennetek az a kerdes, hogy milyen tantarhgyakhoz vonzodok, nos egyszeru az egeszet szeretem! Egy alapember vagyok. -Azert kivetelt tennek a kemia meg fizika de nem zarom ki! Tarsadolomtudomannyal mi tudnek kezdeni? Jogira is lehet menni vele? Mi a velemenyetek jogi foiskola vagy matek-info foiskola?

2016. máj. 26. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megmondani, hogy 7-10 év múlva mivel lehet majd érvényesülni, és addig milyen szakmában hány olyan embert termelnek ki az egyetemek akik nem tudnak elhelyezkedni, ráadásul azt megjósolni hogy milyen módon alakítják át az oktatási rendszert, úgy hogy véletlenül se tudj jól dönteni vagy lehetőséged se legyen egy adott szakra jelentkezni mert a feltételrendszerek alapjai évekkel korábbi döntéseken nyugszanak.
2016. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!