Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan kényelmi eszközt szeretn...

Olyan kényelmi eszközt szeretnék, amivel kényelmesen laptopozhatok egérhasználattal az ágyból. Laptop párnát láttam vagy szétnyithatós ágyban használható laptop asztalt kb 20 cm-es lábakkal. Esetleg valakinek ötlet, ami jól bevált erre a célra?

Figyelt kérdés

Konkrét termék is jöhet ha valakinek valami jól bevállt. Ezek közül gondolkodtam, hasonlókra gondoltam:


[link]


[link]


Igazából a cél a kényelmes laptop + egér használat ágyban fekve / ülve.

Elég sokat laptopozok mostanában, kb napi 10 órát itthon tanulási céllal.


2023. ápr. 17. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Cseréld el szerintem egy átfordítható érintőképernyősre (pl. [link] vagy egy Surface Go-ra.
2023. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A zárójelből is linket csinált...

[link]

2023. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen van, amit fentebb linkeltek. Vagy a hasamon, vagy a térdemen van.
2023. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem attól tartok nem lenne megfelelő, programozást tanulok, amihez folyamatosan billentyűzetet + egeret használok.
2023. ápr. 17. 18:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre egy érdekes dolog számomra hogy már 150.000 körül lehet korrekt gépet kapni ami tudja ezt a funkciót, igaz ha használt akkor is.
2023. ápr. 17. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel kb. 6 éves.
2023. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fekve amúgy nem fog menni máshogy, hacsak nem találsz egy olyan állványt, amire függőlegesen tudod rögzíteni a gépet...
2023. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bútorlapból csináltam magamnak.
2023. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!