Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért büntetik azt, aki...

Miért büntetik azt, aki online vesz jegyet?

Figyelt kérdés
Mert szerintem a felszámolt kényelmi díj büntetés. Nem inkább támogatni kellene? Vagy azt akarják, hogy visszatérjünk a sorbanálláshoz?

2023. jan. 17. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Hol? Milyen jegyre gondolsz? Parkolójegy?
2023. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mozijegy, kiállítás jegy, koncertjegy, stb.
2023. jan. 17. 10:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ez is egy lehúzás, ne láss bele többet. Egyetértek veled amúgy.
2023. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan koncertjegyet szoktam venni, aminél esélyes a telt ház és/vagy később megvásárolva/helyszínen már mondjuk jóval drágább. Van pár 100 Ft kezelési költség, de még mindig jobban járok jó előre megvéve.


Az online vonatjegynél meg nincs kezelési költség, és adnak kedvezményt is.

2023. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Koncertjegynél jellemzően a közvetítő cég jutalékat fizeted ki, ha egy könyvesboltban vennéd is kifizetnéd.
2023. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Például Szegeden drágább az online jegy mint az automatás. Nem tudom, ott ingyen van a papír? Mert a Volánbusz helyközi és helyi járatain is mind olcsóbb az online jegy, Budapesten meg pontosan annyi mint papíron.
2023. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Az informatikai rendszert kell fenntartani, amit más üzemeltet és pénzt kér érte. Ettől még lehetne úgy csinálni, hogy már eleve bekalkulálják ezt a jegy árba az esemény összes többi költsége közé és mindenhol ugyanannyi a jegy. Szerintem is jobb lenne így amúgy.
2023. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Túl modernisták vagytok sokan, pedig nem olyan nagy biznisz ez a fene nagy digitalizáció!

Meg kell találni az egyensúlyt a hagyományos és a modern módszerek között, és kezd a világ nagyon átesni a ló túloldalára.

2023. jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Az oszt hülyeség nem egyensúly kell. Ami rossz azt fokozatosan kivezetjük ami jó azt fokozatosan bevezetjük.


Egyszerűen szánalmas hogy ott pucsít a vasútállomáson az 5%al olcsóbban kínáló jegy automata erre kígyózik a sor a pénztárnál.


Én meg 10%kedvezménnyel veszem az appból.

2023. febr. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Korrigálok: amit jónak állítanak be és amit rossznak állítanak be...

Így pontosabb és közelebb áll az igazsághoz

2023. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!