Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hangszórkat vegyek a...

Milyen hangszórkat vegyek a volkswagen golf mk4 embe?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy elég nagy hifi upgrade-t az autómba csak nem tudok dönteni hogy hogyan lenne nekem jó. Mármint ez egy 20 eves autó es szerintem nem annyira jó a hangzása már .Gondolkoztam hogy be rakok a csomagtartóba egy nagy mélyládát de viszont az a lehetőség is fenn áll hogy a 4 hangszórót cserélem ki az autoban valami jó ra, de ott meg az a baj, hogy van 20 fajta és nem tudom melyik legyen mert nem ismerem a fajtáikat (komponens / mélykozépsugárzó / koaxális vagy középsugárzó)

Ja és meg annyi, hogy hátul valamiért nincsen hangszóró gyárilag.

Szeretem a bass-t nagyon



2023. ápr. 20. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Koaxális
Mélykozépsugárzó
Komponens
Középsugárzó
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

20 éves szrodba nem mindegy hogy miből szól a tuctuc? Azt hiszed érdekel valakit?

Amúgy meg penzbas*ás! Úgy is sokat kell költeni hamarosan a kotla rozsdaboglyádra, nyugi, nem marad love ilyen “extrára mint a “mélyláda.

Én már nem áldoz el erre pénzt egy 20 éves autóba, de te egy balek vagy, szóval szerintem a koaxikális bőven megteszi! Hátha a hangszóró majd lerázza a csajrol a bugyit, aki melletted ül :D (nyugi nem) az ilyen mélynyomos hlyegyerekek szánalmasnak a jó csajok körében. Költsed másra a pénzt kistoki!

2023. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
Én inkább a 20 éves tragacsot adnám le a roncstelepre és ha van egy vállalható autóm azt upgradelném
2023. ápr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek cserélnéd? A szubot feltolod oszt csá. Gép lerohad, átrakod a másikba.
2023. ápr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt akarsz rászánni?
2023. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na előszöris most kaptam anyukámtól mert most lett meg a jogsi de szeretnék zenét hallgatni autóban nagyon.

Másodszor meg mit szidod a vw az egy szalonautó volt, en inkabb anyádat adnám le akkor mar.

Szerintem 100k alatt de szerintem igazad lehet mert akkor ha auto széjjel megy akkora átrakom egy újba majd.

Pl ezen gondolkodtam [link]

2023. ápr. 21. 08:20
 6/7 A kérdező kommentje:

Vettem bele új hifit hogy legyen benne bluetooth meg extra bass a sony tól

Még egy 6 évet szeretném használni.

2023. ápr. 21. 08:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint ha a négy ajtóhangszórót cserélni akarod, akkor kelleni fog egy beépítési mélység és nyilván egy átmérő, aztán annyit költs rá, amennyit csak tudsz ill. ésszerűnek tartasz egy alapvetően sztereóélményt nyújtani nem képes elrendezésben. Más szóval ami már kellemesen szól úgy magában, az mind jó lehet. Nagyon nem ártana, ha inkább arra költenéd a pénzt, hogy rendes keresztezés legyen, ne csak a szub aluláteresztőjével kelljen játszani, tehát valami kezdetleges DSP kellhet, nem tudom, hogy a fejegységed tud-e olyat, hogy ott vág alul a kicsiken, ahol felül a szubon. És még mindig játszhatsz a szub aluláteresztőjével és gain-jével, hogy kedved szerint legyen állat. Igazán jó megszólaláshoz egyébként is jó lenne parametrikus ekvalizerrel összehozni fenomenálisra, ami ugye eggyel komolyabb DSP, meg nem árt valaki, aki magabiztosan ráfülel és beállítja.
2023. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!