Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Media Markt laptop visszacseré...

Media Markt laptop visszacserélés?

Figyelt kérdés

A mai nap vettem veletlen egy operacio nelkuli laptopot az MM-ben, nem olvastam utana.

Szarakodtam vele egy ideig mig rajottem, allittottam be egy jelszot is, viszont szeretnem visszacserelni. Van erre lehetoseg? Nagyon ketsegbe vagyok esve, mert nincs informatikus ismerosom aki ra tudna rakni egy win11et.



2023. ápr. 23. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Online rendelésnél van elállási jog 14 napig.


Személyes vásárlásnál ilyen nincs, ott cserére nincs lehetőség.


De attól mert nincs rajta operációs rendszer még nem kell visszacserélni. Elmész egy üzletbe ahol foglalkoznak ezzel (2023 van, fogsz ilyet találni) és meg fogják oldani a problémádat.

2023. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy pendrive-t.

[link]


Ezt szépen végigcsinálod az egyik ismerősödnél. Hazamész bedugod, kattintasz párat és kész.

2023. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik szerviz ráteszi, de aktiváló kódot a netről kell szerezni.

[link]

2023. ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!