Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb borotva?

Melyik a legjobb borotva?

Figyelt kérdés
Aminek az ára kb 20.000 és az alatt (ha picit felette van az nem baj).

2023. ápr. 24. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szubjektív, kinek mi vált be.


Nekem Philips OneBlade-em van, nekem bevált.

Hetente használom, egy "fej" kb. 4-5 hónapig jó, utána cserélem. 2 ilyen fej kerül kb. 10.000 Ft-ba (Maga a gép egy fejjel 15.000 ft volt két éve)

2023. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan mit szeretnél ? pár ezerért van biztonsági borotva , 5-6-ért cserélhető fejes (Gillett fusion 5,mach 3), 10k felett elektromos (abból is rezgőkéses,körkéses, Gillette,Braun).De ez arctípustól függ kinek mi jön be.
2023. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ja, nem mindegy, hogy az a fajta vagy, akinek minden nap át kell mennie az arcán (illetve erre van igénye), vagy elég néhány naponta.


De amúgy egyetlen elektromos borotva sem annyira precíz, mint egy hagyományos pengés, ha ez a szempont.

2023. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Philips OneBlade-re +1, nekem ez az egyetlen olyan borotva, ami nem irritálja az arcom. Sajnos nagyon érzékeny a bőröm.
2023. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok 4-es válaszoló nem mond rosszat én is használtam Philipset amikor olyan munkaköröm volt ahol a megjelenés számított csak átoltam és mentem most biztonságit használom feather pengével és nem kell szarakodni az előkészületekkel.
2023. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elektromosra gondoltam mivel így lehet olcsóbb lenne mivel néztem pengék árát hát akkor inkább már egy elektromost szereznék be. Kb 5-7 naponta lenne használva vagy többször.
2023. ápr. 24. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
arra egy one blade elég nem muszáj a legdrágább nincs olyan sok külöbség köztük.
2023. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon utálom az illetőt, akkor számára egy ninja kard a legjobb, ami nyakánál megoldja a problémám...problémáját:DDD


Szörzetedtől függ, hogy gyér vagy erős, így az határozza meg inkább.

Én maradtam a hab+kézi mach3-nál...alaposabb, mint a gépi.

2023. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8-as dettó nálam biztonsági borotva :D igaz 1 penge ,de mindent leszed.
2023. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!