Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen vezeték nélküli fülhall...

Milyen vezeték nélküli fülhallgatót vegyek Samsung telefonhoz? Ezek működnek laptoppal is?

Figyelt kérdés

Most vettem új telót és ezen már nincs jack, szóval kell egy vezeték nélküli fülhallgató, de ez előtt ezekkel nem foglalkoztam és látom, hogy van 5 ezertől 100 ezerig és nem tudom nekem melyik lenne a legjobb.

Akármilyen márkájú jó a Samsung telefonomhoz?

Max 30 ezret költenék rá. Az fontos nekem, hogy olyan alakja legyen mint egy vezetékesnek, szóval olyan aminek van "szára".



2023. ápr. 25. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Bluetooth képes eszközt válassz.

De ha mégis vezetékest szeretnél, akkor adaptert vegyél.

[link]

2023. ápr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így valahogy szaladnék neki: [link]


Elsőre nem szűrném fülhallgatóra, csak hogy előttem legyen árösszehasonlításnak a fejhallgató kínálat is.

2023. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!