Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a sony digitál...

Mi lehet a baja a sony digitális fényképezőgépemnek, ha azt írja ki hogy csak kombatibilis akkumlátorral használja?

Figyelt kérdés
Fel van töltve az aksi teljesen, ezt mutatja is és elkezd villogni a gép majd magától kikapcsol és amit már a kérdésben írtam azt írja ki.Közbe 1-1 képet tudok készíteni vele de aztán kikapcsol.
2010. okt. 9. 14:52
 1/7 anonim válasza:
A saját gyári aksijával írja ezt ki?
2010. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen azzal!!
2010. okt. 9. 15:24
 3/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy túl régi az aksi és kezd bekrepálni, új kellene helyette?
2010. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2009 márciusában van vettem a gépet,vadi ujjan!!!Régi lenne??Nem hinném..Vagy még is???
2010. okt. 9. 15:44
 5/7 anonim válasza:
ÉS eddig minden jól működött?nem ejtetted le, vagy ilyesmi? 2 év alatt nem hiszem, hogy elhasználódott volna az aksi. Más lehet a baj, vagy nem tudom.
2010. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ejtetni szerintem már ejtettem le...:)De ettől tönkre mehet az aksija?újjat kellene bele vennem?Hol lehet ilyet és kb.mennyiért?vagy mi a tehendő ilyenkor?
2010. okt. 9. 16:15
 7/7 anonim válasza:
Én 10e ftért vettem, de függ attól, milyen kell. Ha leejtetted többször is, én arra céloztam, hogy lehet valami baj a géppel magával, és azért veszi úgy, h az aksi a baj. Ha van olyan ismerősöd, akinek van olyan gépe, amibe ugyanaz az aksi kell, akkor próbáld ki az ő gépével az aksit, és az ő aksijával a géped. Lehet a töltőd ment tönkre...
2010. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!