Mi baja lehet a digitális fényképezőgépemnek?

Figyelt kérdés

Na szóval a problémám az lenne hogy ilyen fényképezőgépem van (FinePix A 345)

[link] (így néz ki amikor nincs bekapcsolva)

[link] (és így amikor be van kapcsolva)

Látni lehet hogy kijön az a valami (nem tudom hogy hívják). És azzal van a gond hogy nem mindig jön ki vagy valamikor félig és valami hangot ad ki.


Remélem érthetően magyaráztam el.

Előre köszi a válaszokat.


2009. jún. 19. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Objektiv része.

Megsérült.Leejtetted?elpattanhatott benne valami ami mozgatja.

2009. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Recseg vagy kattog?
2009. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Nem tudom, lehet hogy régebben leesett de mostanság nem ejtettem le sehova!

2. válaszolónak: kattog

2009. jún. 19. 17:40
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A lencseegység belső gyűrűjének vezetőrésze kiugrott a lencsedob hornyából, elvileg visszalehet húzni, annak aki ért hozzá valamennyire. A belső gyűrű általában ferdén áll ilyenkor.

Viszont, ha elviszed szervízbe, lencseegység cserébe ne menj bele, annyit nem ér a gép.

2009. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járnék ha vennék egy újat? =)
2009. jún. 19. 17:55
 6/16 anonim válasza:
100%
Ugyanilyen fényképezőm van nekem is és ugyanez a baj vele. Elvittem már kétszer szerelőhöz, meg is csinálta, de pár hét és ugyanolyan rossz. Másodszorra szerencsétlenségemre a szerelő még a memória kártyát is kilopta belőle. Egyszer megy egyszer nem, én azt javasolom vegyél újat én is azt fogom tenni.
2009. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
17:56! Akkor valószínűleg a "szerelő" is csak helyrehúzta a lencseegységet, valószínűleg annyira kopott a horony, hogy kiugrik belőle a gyűrű. Igazából ez nem javítás. :-)
2009. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Na mindegy szerintem ebből új fényképezőgép lesz. ;)

Köszönöm szépen azoknak akik segítettek.

2009. jún. 19. 18:09
 9/16 anonim válasza:
100%
Lehet, de a pénzt elvette ugyanúgy, 17:56 voltam...
2009. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ezeknek a digit képeknekj ha elmozdul eg yrészük, az tulképpen javíthatatlan úgy h azeredeti minőségben működjön.

szóval kuka és az meg a másik anyagilag se érdemes, mert nem egy egymilkás gép, ezt nem szabad javíttatni ...

2009. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!