Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyik Bluetooth fejhallgatót...

Milyik Bluetooth fejhallgatót válasszam az alábbiak közül ???.

Figyelt kérdés
Szeretnék SAMSUNG S21 PLUS telefonom mellé bluetooth fejhallgatót vásárolni, kinéztem 3 darabot 3 különböző gyártótól, az első Audio - Technica ATH-S220, a második SONY WH-CH520, a harmadik JVC HA-S65, ezen 3 fejhallgató közül melyiket válasszam az alábbi szempontok szerint ???, építési minőség, fontos lenne ezen az áron amennyire csak lehet a dinamikus hangzás és az hogy minnél természethűbb legyen, ami nem fontos az a zaj kioltás, a JVC elvileg tudja de ez ha jól tudom ront a hangzás minőségén, a telefonálás esetén én is de a hívó fél is halljon normálisan. 25000Ft-ot szánnék rá ami ár a szállítási költséget nem tartalmazza, szóval ha ennél a háromnál tudtok jobbat ami megfelel az általam felsorolt szempontoknak akkor nyugodtan ajánlhattok is, de csak is fejhallgatót, a fülhallgatókat nem szeretem. Telefonon való zenehallgatásra használnám elsősorban.Fontos az elfordítható hangszóró ház.
2023. máj. 17. 11:04
 1/1 Morzsi007 ***** válasza:

Csak infóként, hogy az ANC-t ki is lehet kapcsolni általában, úgy nem zavar bele a hangzásba. Bár Sennheiser fejhallgatómnál, amit használtam, ANC folyamatosan aktív volt, nem lehetett kikapcsolni, ha BT-n használtam.

Ha tudod hallgasd meg őket, az a biztos. Annyi elmondható, hogy ha a közép-magas tartomány szépen szól részletes a hang, akkor kicsit szerényebb dinamikával párosul, vagy ha mélyben erősebb, akkor a felső tartomány lesz kicsit laposabb, halkabb. Még egy zavaró dolog szokott lenni, hogy a magas hangok fárasztóak egy idő után. Pár perc zenehallgatás után ez megállapítható. Elsőre nagyon jónak tűnik, az nem biztos, hosszú távon igényeidnek megfelel majd.

2023. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!