Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Powerbank "házilag" - Lehet...

Powerbank "házilag" - Lehet kapni olyan szerkezetet, amibe csak bele kell tenni az akkumulátorokat és powerbank-ként működik?

Figyelt kérdés
Ha igen, úgy milyen néven vannak a forgalomban?

#Powerbank házilag #Powerbank DIY
2023. máj. 17. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de az akkuk se olcsók bele.


Ha jól értem, ilyesmire gondolsz:

[link]


Nekem ilyen töltőm van AA/AAA akkukhoz, ha lítium akksikat teszek bele, akkor powerbankként is működtethető:


[link]

2023. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Aliexpressen vannak vállalható darabok.
2023. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hobby elektronikánál van kb minden is ami kellhet

[link]

[link]

van akku bölcső is, meg töltő elektronika is és powerbank elektronika is.

Lehet zsugorfóliát is venni amibe belefének az akksik és rá lehet melegíteni.

Csak az ember kreativitásán múlik milyen powerbankot gyárt magának.

2023. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


1-es! Nyilván nem olcsók, ezzel tisztában vagyok. De 2 előnye is van / lenne. 1: összességében olcsóbbnak gondolom. 2: powerbank-ként is tudom használni, valamint eszközökbe is tehetem.


2-es! "vállalható" - csak fogjam ki. Vásároltám már 0 minőségű termékeket (igaz eBay-en, de a két oldal talán ugyanolyan e tekintetben). Nem tudom...lehet, hogy elektronikai dolgokat nem külföldről szereznék be.


3-as! Köszönöm! Nem szeretném zsugorfóliázni. Viszont valami fedél nem ártana hozzá.

2023. máj. 19. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
2023. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Az érthető, hogy rutin hiányában tart valaki a kínai oldalaktól, nem mindenki ismeri fel a jót.

Szakmai szemmel tekintve viszont, sokan nem hinnék, hogy az Aliexpress például napjaink hétköznapi csúcstechnikáit hozza elérhető közelségbe. Csak tudni kell, mit veszünk. Bárki sorolhat negatív ellenpéldákat, most nem arról beszélek.

Viszont ugyanazt hazai forrásból, de drágábban beszerezni, sok értelme nincs, ha így nézzük. Esetleg, ha nagyon sürgős.

2023. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!