Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam meg az orvosi...

Hogyan nyissam meg az orvosi röntgen CD-met?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírattam a saját CD-mre a felvételt. Odaadtam az magá orvosomnak mert kell neki. De nem tudta megnyitni. Már mindent kipróbáltam itthon, de a CD mintha üres lenne.


Visszavittem a röntgeneseknek mondták, hogy rajta van de csak velük egy rendszeren tudják megnézni. Ők nem fotózzák le nekem(Tilos). Pedig az orvosom csak rá szeretne nézni hol van a csontkinövés, hogy ott tudjon kezelni.


Ha megnyitom ezt találom a CD-n:

[.ShellClassInfo]

LocalizedResourceName=@%SystemRoot%\system32\shell32.dll,-21815


Felhívtam a háziórvosom is hátha ő meg tudja nyitni mert egy rendelőben dolgozik a röntegnesekkel. De azt mondta, hogy azt ő se fogja tudni megnyitni. Itt már nagyon mérges voltam, hogy kaptam egy CD-t, amit a világon senki, csak a röntgenesek tudnak megnyitni.


Tanácsként azt kaptam menjek el máshova és ott csináltassak egy röntgent. De hát ugyan abban a megyében van a magánorvosom is, mint a röntgenesek.


Várom a válaszokat!!



2023. máj. 19. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Ekkora baromságot. :D

A magánorvosod tényleg orvos?

Mert minden orvosi adatot meg lehet nézni bárhonnan ha van jogosultsága. Tehát egy CT-t amit Kaposváron csináltak simán leletezheti egy miskolci orvos. Szóval ha hivatalos úton bekerült a rendszerbe a röntgen, akkor meg kellene tudnia néznie bárkinek - akinek van hozzá jogosultsága.

A CD lemezen ezt hogyan találtad meg? Ez egy fájl tartalma? Más fájl nincs rajta?

2023. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát hidd el nekem, hogy se a magánorvos se pedig a körzeti orvosom nem tudja megnézni. Azt mondták a konkrét képet nem töltik fel a felhőbe, csak a leletet.
2023. máj. 20. 00:04
 3/8 A kérdező kommentje:
A CD-n egy olyan ikon van aminek a neve az hogy Desktop ha jól emlékszem. Arra kattintva a Notepad jön fel és azt a szöbeveget írja ki.
2023. máj. 20. 00:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a lemez tulajdonságaiban, mennyi a foglalat terület.

Az intézőben kapcsold be a rejtett fájlok mutatását is.

Lehet, hogy nincs is ráírva semmi.

2023. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"egy olyan ikon van aminek a neve az hogy Desktop"

Szerintem balf.sz volt aki írta a cd-t. Nincs is rajta semmi.

2023. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kórházban kérd ki CD-n a leletet, ahol a CT-t elvégezték. Melléklik a megnyitásához szükséges szoftvert is.
2023. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamiért CT-t írtam röntgen helyett, de a lényeg érthető.
2023. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta a magán orvos felhívta Gyulán a röntgent és azt mondták, hogy nem találják a röntgenem. Szuper az egészségügy!! Előre megyünk!! És szerintem az itteni röntgenen tényleg nem raktak semmit a CD-re. Mert üresnek írja minden szoftver.
2023. máj. 28. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!