Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch akkor is méri a...

Apple watch akkor is méri a pulzust, ha leteszem mondjuk az asztalra. Az enyémnek van valami hibája vagy másnál is így van?

Figyelt kérdés

Vettem egy Apple watchot. Mértem rajta a pulzusomat, aztán letettem az asztalra. Mentem vissza egy pár perc múlva, láttam, hogy ugyanúgy méri a pulzust, mutatta a friss eredményeket. Úgy, hogy már percek óta az asztalon volt.

Ezt többször is kipróbáltam utána, és ugyanúgy mérte, mikor pl 10 perce az ágyra volt letéve.

Szóval kicsit elment a bizalmam iránta...

Akinek okosórája van, nektek is mér pulzust, ha mondjuk leteszitek az asztalra?



2023. máj. 23. 00:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sosem mér, csak ha valóban van pulzus, akárhol és akárhogyan próbálkozom (a poén kedvéért egy csomó helyen kipróbáltam)
2023. máj. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!