Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a Telekomos 5G mobilinterne...

Ez a Telekomos 5G mobilinternet valami tréfa akar lenni?

Figyelt kérdés
Pár napja van 5G a lakhelyemen is és a 25 km-re lévő munkahelyemen is. Nagyon örültem, amikor megláttam a telefonomon az 5G hálózatot, de annyira lassú, hogy még az online rádió is szakadozik. 4G-vel van 80-100-150 Mbit/s sebesség, 5G hálózaton jelenleg 2,9 le- és 1,1 feltöltési sebesség van. Többször mértem különböző helyeken és időpontokban, de 9 Mbit/s-nél gyorsabb letöltési sebességet egyszer se mértem. A ping is sokszorosa a 4G-nél tapasztaltnál. Ezt vártuk annyira? Ezt fejlesztik évek óta?
2023. máj. 28. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10-es! Például IOS rendszert frissíteni. Bizony egy IOS rendszer frissítéshez már kevés.
2023. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

5 GB letöltése 50Mbit/s internettel kb. 15 perc, amit a háttérbe is lehet küldeni. Ráadásul nem naponta frissíted. Bizony, nem olyan lassú az.

Ha meg neked lassú, akkor keress gyorsabb netet.

2023. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Az iOS frissítése annyira életbevágó dolog, hogy nem tudsz várni 15 percet amíg letölti🤣🤣🤣🤣 hónap poénja.
2023. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#10

Telefonon elég lenne, de itthon is egy 4G router biztosítja az internetet, mert itt nem elérhető a vezetékes internet. Kb. ugyanazért kellene gyors internet, mint másnak is az otthonában.

2023. máj. 28. 16:48
 15/15 anonim ***** válasza:

Ászf szerint mobilinterneten a garantált sebesség 0 Mbit.


Értjük, hogy 5G, de ez van. Állítsd be a telefonodon, hogy csak 2G/3G/4G hálózatra menjen fel, 5G-t hanyagolja, ha 4G-n jobb a sebesség. Egyébként a 3G egy éve leállításra került a telekomnál, szóval így 2G/4G között fog váltakozni (ha fog), a telefon nem tudja, hogy nincs már 3G, de beállításban ott lesz, mint lehetőség.

2023. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!