Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ASUS...

Mi a véleményetek az ASUS X515EA-BQ1210W Notebookról ???.

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodok laptopban amióta XBOX Series S-en játszok, a PC sok áramot fogyaszt hogy azon nézzek neten filmet, vagy netezzek, illetve torrentezzek.Szóval egy olyan laptopot akarok magamnak ami erre alkalmas, azt nem tudom hogy arra alkalmas lenne e hogy erről laptopról streameljem azokat a játékokat jobb minődégben mint XBOXon amit XBOX Series S-en játszok.
2023. máj. 28. 17:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak még akkor is ottvan az hogy nem tudom magammal hordozni.Csak egy példa, van olyan hogy a TV-ben a tenisz és a F1 egyszerre van, és mindkettő érdekel, na most az XBOXon való sport nézése székből fárasztó, a laptopot meg oda teszem az ágyra magam mellé így nézem kényelmesen mindkettőt, oké mondhatnád hogy az egyiket tudom telefonon is nézni, de az nem jó mert a telefon kijelzője kicsi. Az asztali PC-t el akarom adni.A két HDD-t megtartom mert azon van sok film - családi videó, zene, kép amit nem tudok lementeni semmire. Amúgy asztali PC-ben lévő WD EZEX meg FZEX 1TB-os HDD nem használható laptophoz ???.
2023. máj. 29. 13:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem fér bele, azokban 2,5"-est használnak. OK, akkor vedd meg amit kinéztél, nem tűnik rossznak, bár hasonlókról én keresnék teszteket. Ez ugye X515EA-BQ1210W. Az EA az Intel-generációra utal, az első 5-ös a méretre (15,6"), tehát nézhetsz pl. X415xx teszteket is, az a 14"-es változat, vagy akár másik X szériást.
2023. máj. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gond az ASUS X515EA BQ1210W Laptoppal. WINDOWS 11-el vettem, anyaghasználata remek, a billentyűzeten jó gépelni, van világítása is ami kikapcsol ha nem nyomkodom automatikusan, és ha elkezdem nyomkodni automatikusan bekapcsol. A kijelző képe nagyon színhű, nagyon jó FHD filmeket nézni rajta ha úton vagyok, a jacken keresztüli hang is nagyon jó egy Audio - Technica ATH - PRO5X-el, de az ASUS hangszórói is teljesen jók, dinamikusan szólnak, igaz lehetne hangosabb de amúgy nincs vele gond. Az SSD villámgyors, a bekapcsológomb lenyomása után kb azonnal tudom használni. Tárhely bővítés és RAM bővítés is adott. Az i3 1115G4 átlagos felhasználásra bőven elég, az UHD Graphics CS GO és kevésbé gépigényes játékok simán elfutnak stabil 60 fps-el. Annyj hogy ezen áron az ASUS tehetet volna bele egy 512GB-os SSD-t mivel a 256 hamar megtelhet, de 1TB-os 20 ezer Ft, majd veszek bele és van egy 18-28W-ot fogyasztó gyors kis könnyű laptopom átlagos használatra.
2023. jún. 7. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Kösz a visszajelzést, ezek szerint tévedtem, és ennek most örülök, jó szórakozást! (2, 7, 10, 12 voltam)
2023. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!