Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a My Vodafon...

Miért nem működik a My Vodafone fiókba való belépés asztali pc.-ről?

Figyelt kérdés
Van My Vodafone fiókom 1 éve,eddig W/7 op.rendszerem volt,áttértem a W/10.-re és itt valamiért nem tudok ,nem enged belépni,bármit csinálok.Próbáltam uj számmal regisztrálni egy My Vod. fiókot,de nem enged regisztrálni sem.Az ügyf.szolg.által elmondottakat /ideigl.belépő egyszeri kód/végigcsinálva sem sikerült a saját My Vood.fiókomba belépni! Itt szoktam adategyeztetni,egyenleget feltölteni,egyenleg állást lekérni /felt.kártyás/de most egyik sem lehetséges.Tudna valaki segíteni??

#My Vodafone #My Vodafone fiók regisztráció
2023. jún. 9. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a Vodafonnál mikor mi hogy működik, vagy hogy nem működik teljesen véletlenszerű, kiszámíthatatlan.

A Vodafone bő 2 éve egy megbízhatatlan, kusza, érthetetlen valami.


Vodafone = problémakupac


Csak a számhordozás segíthet, én is beleuntam, pedig türelmes voltam, de beláttam, hogy egy javíthatatlan ronccsá vált.

Az, hogy most az állam kezében mivé fog vállni, egyszerűen látni sem akarom.

2023. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hagyjuk a politizálást, jelenleg is működik.

Kapcsold ki esetleg a reklámblokkolót, ha jól rémlik nekem az adategyeztetés nem akart menni másképp, amikor egy rokonnak akartam segíteni.

Vagy indíts egy másik böngészőt a próba kedvéért, ami ugyebár ajánlatos, hogy tartsunk több böngészőt is. Például ilyen problémák tesztelésére, vagy bármi okból jól jöhet néha.

Egyébként meg a szokásos cookie / cash törlés is szóba jöhet.

2023. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis "cache", ragályos már a hülyeség is...
2023. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam neked, W10 alól, Chrome böngészővel, működik. Edge is viszi.
2023. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ ! Az EDGE és a Chrome böngésző-vel sem működik,töröltem az előzményeket/cookie/,kikapcsoltam a reklámblokkolót,de mindhiába.A Vodafone most küldött egy emailt,hogy a másik mobilunkon is adategyeztessek,de az sem működik.Ilyenkor mi a szitu,valami segitséget még elfogadnék!Üdv mindenkinek.
2023. jún. 10. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefonon és személyesen is megteheted.
2023. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!