Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az a kérdésem hogy két hangszó...

Az a kérdésem hogy két hangszóró megy egy jackről, illetve egy usb-s hangkártyáról meg még egy másik hangszóró is ami nem szól. Ezt hogy lehetne megoldani hogy a sima jack illetve egy usb-s hangkártya együtt szóljon (hangszóró) ?

Figyelt kérdés
Remélem a kérdés érthető.
2023. jún. 9. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az.

Rákókányoltál egy szabványos beállításra még 1-2 darabot, vagy mi történt?

Vagy pedig az van, hogy ha bedugsz egy külső hangszórót, az lekapcsolja a belsőt?

2023. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Legtöbb gépnél a fejhallgató kimenet használatakor lekapcsolódik minden más hangkimenet, ill a belső hangszóró is. Ezt a védelmi rendszert egy hozzá értő szervizes bizonyára ki tudná iktatni ha ezt kéred, legalábbis én így vélem. Az viszont más kérdés, hogy vajon szinkronban szólnának e, mert ez már nem annyira biztos. Jobb megoldásnak tartom az egyik kimenet használatát kellő számú elosztóval.
2023. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A Windowsban alapból egy hangkimeneti eszközt lehet megadni.

- Vagy rendszerszinten (ekkor ezt az alapértelmezett kimenetet használja minden program).

- Vagy egyes programok saját beállításai között lehet választani, hogy egyedileg mit használjon (videolejátszók beállításai stb.)

Amiről te beszélsz, két külön "hangkártyának" számít, ha nem is kártya formájú. De két kimeneti hardver.

Korábban én is nézelődtem a témában, de már el is felejtettem és most nem is töltenék ezzel időt, de itt van például:


[link]

2023. jún. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. jún. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!