Melyik jobb ????

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszíves vennem kell 1 elektromos rovarírtót bogár darázs szúnyog ellen.

Röviden arról van szó szinte sehol nem tüntetik fel a hállóban lévő feszültséget ami miatt meg vagyok akadva!

van két készülék drasztikus árkülönbséggel papiron meg egyformák segítsek légyszíves :


Procart :


[link]


PEST KILLER :


[link]



#UV #elektromos #professzionális #procart #pesti kill
2023. jún. 12. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lett volna rendes kérdést feltenni, ami nem clickbait?
2023. jún. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem a clic... mit jelent de komolyan kérdezem mert árban nagy a különmmbség
2023. jún. 14. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan link, amiből nem derül ki a lényeg, pl. szörnyű! meghalt a híres énekes! (de kicsoda??) Te pedig nem azt írtad, hogy elektromos rovarirtóról van szó. Mentségedre szolgáljon, hogy rengeteg ilyen van itt.

Az említett gépekről sajnos nem találtam semmit, esetleg kérdezz rá az áruházakban.

2023. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát a webáruház linkjét tettem be megprobálok akkor képet betenni mert rákatintottam de nekem jól hozza be. Sajnos képet nem enged vagy csak én nem értek hozzá beteszem ujra a linkeket szétszedve csak a szoközt kell megszüntetni és akkor müködik (elvileg) :

[link]


ha így sem akkor : rademi ez a webáruház címe "PROCART® PROFESSZIONÁLIS ROVARIRTÓ KÉSZÜLÉK, 3X20W, 350 M², FÉM RÁCS, EZÜST"


másik : https:// gold-media.hu/products/pest-killer-elektromos-rovarcsapda-mt-060


wbáruház név : golmedia Gép neve : PEST KILLER ELEKTROMOS ROVARCSAPDA MT-060

2023. jún. 14. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond a linkekkel, úgy értettem, hogy ilyen gyártói oldalakat nem találtam, ahol esetleg ezeket leírnák, már ha ezek márkanevek egyáltalán. Talán a dobozon van link, vagy adatok.
2023. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!