Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rocktrail elektromos hűtőtáská...

Lencsefőzelék kérdése:

Rocktrail elektromos hűtőtáskáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A Lidl-ben árulnak most ilyet 25 ezer Ft-ért.

[link]

Ezt a terméktesztet találtam még róla:

https://www.youtube.com/watch?v=P74Kr00i7WE&pp=ygUWcm9ja3RyY..

De ez közel 5 éves videó. Van valakinek ilyen? Hogy vált be?

Gondolkodom rajta, mert szerintem ennyiért megérné, máshol ugyanez 35-40 ezer forint...



2023. jún. 13. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk hasonló van, összesen kétszer használtuk hosszú útra. Hűvösen tart amíg áram alatt van, egyébként gyorsabban felmelegszik, mint egy jó hűtőtáska.

Ha leállítod a kocsit, egy éjszaka leszívhatja az aksit.

Egy jó hűtőtáska jégaksikkal a legtöbb célra megteszi.


Kár, hogy nálunk magánszemély nem vehet szárazjeget.

Külföldön inkább azt használtam.

2023. jún. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, végül is nem vettem. Sima hűtőtáskáim vannak, azok is bírják egy napig simán. Lemértem a kocsi csomagtartóját, épphogy beférne, de úgy meg a szellőzéshez nem sok hely maradna.

Szárazjeget elvileg lehetne rendelni innen:

[link]

De pl. vidékre csak 100 kg fölött szállítanak. Nem írják, hogy csak cégek vehetnek. Na mindegy, maradok a sima hűtőtáskánál, a jégakku olcsóbb. :)

2023. jún. 14. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!