Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Analóg, digitális vagy analóg-...

Analóg, digitális vagy analóg-digitális karóra a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miért? Nektek milyenetek van/volt?

#analóg #digitális #karóra #analóg-digitális
2023. jún. 14. 07:50
1 2
 11/20 anonim válasza:
43%
Én csak okosórát hordok másmilyent fel se vennék. Azért az analóg meg a sima digitális óra már nagyon elavult technológia.
2023. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Okosórát a csicskák hordanak.
2023. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
17%
Digitális meg analóg órát meg csak a nyuggerek.
2023. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kinek mi tetszik, azt hordja, de azért azt gondolom legyen összhangban az öltözékkel, a saját stílusával, alkalomhoz illő legyen. Márka teljesen mindegy, mert nekem van analógban olcsó óra, de nagyon elegáns és a neve nem mond semmit, mindenki irigyelte eddig rajtam, azt hitték valami 100ezres óra. Nekem sok órám van, némileg értek hozzájuk, de alapvetően nekem ami legelőször szembe tűnik az nem a márka, nem a tokozása, hanem a szíj minősége, mert ha az gagyi, akkor mindegy milyen az óra. Plusz ki hogyan hordja, az is marhára számít.
2023. júl. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A szíj? Mint autónál a sofőr alsógatyája. Ha az gagyi, az egész autó egy roncs. :D
2023. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen, így van, az marhára lehangoló tud lenni.
2023. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát erre aztán univerzális válasz nincs. Abszolót személy és igény függő.


Ha azt akarod megmutatni mennyi vagyonod van, és mennyire menő:

Akkor egy X milliós "analóg" kronométer. Rolex, Breitling, Tudor, stb...


Ha a digitális "jólét", a "mindentudás" akkor egy full digitális okosóra.


Ha hagyomány, a konzervatív értékek: akkor egy tök hagyományos analóg óra.


Én a digitális és analóg világ közötti hibrid órát vettem (Garmin Vivomove Luxe). Ha ránéz valaki, egy egyszerű, hagományos mutatós karóra. De ha megérintem, akkor előjön a (részben) "okos" funkció (pl NFC fizetés). A kijelzője teljesen rejtett a számlap alá. Semmi nem is látszik. Igaz természetesen nem olyan okos, mint egy full digitális. Utóbbinak viszont nincs "szép" analóg mutatója.

2023. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én okoskarkötőt hordok. Kicsi, lehet rá fémszíjat tenni, mindig szinkronizál tehát automatikusan pontos, kényelmesen tudok NFC fizeni, és az egész 20ezer alatt megvolt. Mi több kell?
máj. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Én okoskarkötőt hordok. "


Én meg Armani alsógatyát....


Senkit nem érdekel, a kérdés nem erről szólt!

jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19: Ugye tudod, hogy az lényegében egy digitális óra, csak vékonyabb?
jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!