Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb óramárka...

Melyik a legjobb óramárka ilyen kategóriában?

Figyelt kérdés

Szóval kéne egy MEGBÍZHATÓ karóra, ami mondjuk ne legyen több 20000-nél, de legyen minőségi és ne valami szar.

Gondoltam a Casio-ra, mivel van mindenféle, analóg, digitális, olyan ami atomórára szinkronizál, de nem tudom melyik a legjobb. A pontosság nagyon fontos, de olyan áron hogy ne legyen mutatója az órának, hanem már annak is kijelzője legyen, nem tudom megéri-e.

Persze néha-néha ki lehet fogni nagyon jóóóféééleeee órákat, csak hát nem mindig :D

Milyen jó márkát tudtok még ?



2014. okt. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Q&Q és Casio a legjobb. Nekem Casio van 2 éve, semmi baja sincsen, csak eddig 1x kellett elemet cserélni benne, azóta semmi baja. Igaz, az enyém kicsivel több volt, 25.000 :)
2014. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval jó márka a CASIO ! :)

Igaz rohadt nehéz dönteni milyent vegyek :'D

8 ezerért is van már ami nagyon szép és megfelel, de 18-ért meg olyan ami atomórára hangolja magát.

Bár, szerintem az a 8 ezres lesz :D

2014. okt. 29. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyen van, van ugyanilyen fém szíjasba, de én imádom :)
2014. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!