Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott egy elektronikus...

Saucony kérdése:

Elromlott egy elektronikus eszközöm felhívtam a forgalmazót utána nézett és azt mondta hogy nincs már rá garancia!?

Figyelt kérdés
Ezért én el elvittem egy műszerész aki szétszedte és megállapította,hogy nem javítható. Viszont én találtam egy garancia levelet ami augusztusig szól,és ezt el is küldtem a forgalmazónak aki azt mondta ellenzézést mégis garanciás küldem vissza megnézik és ha javítható,akkor javítják ha nem akkor csere. Közöltem velük hogy én mivel azt mondták hogy már nem garanciális ezért próbáltam en jóhiszeműen eljárni és megcsináltatni.. azt mondták hogy így már nem biztos hogy foglalkoznak vele. Valószínűleg hibát követtem el mert a nagy költözködésben elkevertem a papírokat ami most lett csak meg de véleményem szerint nekik is kell lennie valami papírnak mert különben miért foglaltak állást ez ügyben? Valaki ért ehhez most ezután mi fog történni? Esetleg valami tanács? Köszönöm mindenkinek 👍
2023. jún. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el gariban, aztán lesz valahogy.

Én már jártam úgy, hogy saját hibámból tönkretett cuccot javították gariban.

2023. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. jún. 29. 21:01
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Ez természetes, hogy ismeretlen szaktudású ember után nem szívesen dolgozik más.

Mindamellett elképzelhető, hogy tök normálisan nyúlt hozzá és utána pontosan mindent visszaállított.

Felemás dolog, ha eltitkolod és utólag veszik észre a beavatkozást, az sem öröm.

Vagy észre sem veszik.

Tehát innen kezdve már belátás és jóindulat kérdése.

Nincs egyértelmű válasz.

2023. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen szándékosan nem titkoltam el.
2023. jún. 30. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!