Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem interneten keresztül...

Rendeltem interneten keresztül nem sikerült elektronikusan fizeni pedig azt válaszottam ki viszont emailt kaptam hogy megrendeltem szoval utolag is lehet majd fizetni a futárnál?

Figyelt kérdés
2022. febr. 19. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem adod meg melyik webshop, milyen szolgáltatás, mi áll az ÁSZF-ben, mi áll a fizetési feltételekben, mi áll a kapott emailben, nem árulsz el semmit. Még azt sem, Magyarországról és Magyarországra rendeltél-e.

Honnan a kénköves pokolból tudjuk a választ?!

2022. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges esetek:

A rendelést le tudtad adni, erről kaptál visszaigazolást. Ha előrefizetést választottál, de a webshop nem kapja meg a pénzt egy adott időn belül (és nem fogja, ha nem sikerült a fizetés véglegesítése), akkor majd törölni fogják a rendelést (nem igazolják vissza, ez a feltétele a szerződés létrejöttének). Ezt meg tudod előzni pl. azzal, hogy írsz az ügyfélszolgálatnak egy üzenetet a rendelésszámra hivatkozva, hogy nem ment át a fizetés, úgyhogy kéred utánvétesként visszaigazolni. Ezt vagy megteszik, vagy azt mondják hogy rendeld meg újra utánvétes módon.

2022. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen írtam nekik a rendelèsre emailt hogy mi történt
2022. febr. 19. 16:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!