Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » E-Cigihez nikotintartalmú...

E-Cigihez nikotintartalmú liquid-et hol tudok venni? (Budapest)

Figyelt kérdés

Bármilyen Nemzeti Dohányboltban pl. lehet? Láttam, hogy van egy-két Vape bolt Budapesten, de ott az oldalukon nem nagyon találtam olyan liquid-et, ami nem nikotinmentes.

Köszi.



2023. júl. 1. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Konkretan nem tudok valaszolni, en ugy emlekszem h nikotin mentes lotyit arulnak a dohanyboltba. Vape boltba arulnak, illetve jobban jarsz ha neten berendeled az alapot es az izt, es te bekevered magadnak.
2023. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak dohányboltban tudsz venni nikitinos liquidet (már ha árulnak, nem mindenhol), vape üzletekben már évek óta tilos.
2023. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Az első válaszra: Tudsz konkrétan oldalt ahonnan tudnék rendelni? Látom, hogy van egy pár ami még ráadásul magyar is, de nem tudom hogy melyik megbízhatóbb.

2023. júl. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!