Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől van az eciginek hányásos...

Mitől van az eciginek hányásos ize?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, bele toltottem a lét, meg vártam higy a vatta meg szivja magát tegnap mèg tökjo ize volt , de ma már teljesen más ize lett smok nord 5

2023. jún. 13. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Valaki beleköltözött, aztán kicsit átalakította.
2023. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom milyen, de nekem az első slukkoknál jelentkezett az egyik folyadéknál.

Ha nagyon gáz borítsd ki a francba, én is úgy csinálom, habár én télire gyűjtögetem alágyújtani a kályhába.

Olyan előfordulhat, de akkor se 1 nap alatt, hogy a felső vattásoknál a vattába a levegő + tekercs anyaga hatására erősen megváltozik a lé íze, olyankor vattázni kell megint és leégetni a tekercset, van amelyiket nem szabad égetni most nem tom melyik is az. Te kütyüdnél nem lenne szabad ilyennek előfordulnia, mert porlasztós, ott a folyadékkal lett vmi.

Amúgy érdekes ez az ecigizés, én kb. 2 hónapja csinálom, és jobban fáj a tüdőm tőle mint sima dohánynál, ezt főleg munka alatt érzem mikor mozgásba vagyok. Az biztos elég káros mikor egy száraz vattába véletlen beleszívok, de az is az ha pl. 4-5 vagy 6re boosterlem fel, és azt csak szívom és szívom, már nem rakok beléjük nikotint annyit csupán kb. 4-esre, és csak dohányos ízekhez, már nem tudom mi okozhatja ezt de ez igen abba biztos vagyok. Na meg vannak tényleg olyan likvidek amik eleven katasztrófa kategóriába esnek! hogy az ember meg pusztul ha szívja vagy csak éppenséggel szagolja. De arra jöttem még rá, hogy jobbak azok a kazánok, amik alsó felszívódásúak, vagy mint a tiéd is pnp porlasztós.

2023. jún. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!