Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan csaphatnám be azt a...

Gungasam kérdése:

Hogyan csaphatnám be azt a hülye epson nyomtatót? A típusa Epson Stylus SX235W tintasugaras és szkennelni is tud

Figyelt kérdés
Kicseréltem egy tintapatront a négyből mert kifogyott . Most "cserébe" a másik hármat fel sem ismeri. Valahogy csak át lehet verni, végül is csak egy gép! Előtte , néhány hónapja szervízben volt onnan úgy hoztam el, hogy utántöltött tintapatronok voltak benne és tovább ra is ilyeneket szándékozom használni. Mindig utántöltöttek volta. Az eredetinek horror ára van. Volt közben nyomtató szoftver frissítés is.

2023. júl. 11. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
a csippeket át kell tenni
2023. júl. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Chip restelő szerencsére van magyarországon is. Nem tudtam eddig, hogy resetelni lehet vagy kell. Nem tudom, hogy egy resetelő is elég vagy több kell és hogyan kell alkalmazni?
2023. júl. 11. 19:28
 4/4 A kérdező kommentje:
A chipresetelőt megvettem, mondván hátha. Mégiscsak olcsóbb mint egy új nyomtató. Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet, csak resetelt csak resetelt ...Ellenben egy véletlen telefonálással (szándékosan kerestem nyomtatós szakembert) megoldódott a gond . Az Epsonom azért nem akar nyomtatni mert hiába, hogy belevaló , ugyan utángyártott , patronokkal tömöm csakis egyforma gyártmányút 4 patront hajlandó elfogadni. A fekete színű más gyártmány volt, mert az hamar kifogy és amikor pótoltam nem gondoltam, hogy ennyire finnyás a masina. Van egy 4inktech és van másik, egy Zoltech nevű tintapatron forgalmazó cég. A gyártmányaik közti különbség dúlta fel a az Epson lelki világát és így az enyém is. Végül is nem kellett 50-60 rugót áldoznom egy új gépre...
2023. aug. 8. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!