Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen 1T-ás ssdt ajállanátok...

Milyen 1T-ás ssdt ajállanátok laptopba ?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo ideapad gaming 3 laptopom (ryzen5, rtx 3050tx kombós) de sajnos csak fél terra van benne gyárilag kb ami elég kevés számomra ezért bővíteni szeretném.


Tuttommal 2 ssd slot van a masinában és m.2 kialakítású ssd kell bele de még nem nyitottam fel csak rákerestem neten úgy hogy nem fix, nézegettem árukeresőn Samsung 980 as ssd jét azonban ott is és más ssdknél is belefutottam abba hogy melegedik a chip ami mivel laptop és alap "200" C° fok az átlag hőlerséglete ha kicsit terhelem nem hangzik túl jól...


Összeségében a Samsung 980 nál amit a hozzászólásokban megemlítettek egy átlag hőemelkedés és csak felfújta az illető vagy van valami ami külön ezt figyelembevéve a laptopokba gyártott ssd?


Ha esetleg tchnikailag nincs igazam megköszönöm ha jelzitek (értem itt a paraméterekre) és ha valami jobb ár éték arányban tudtok ajánlani valami hasonlót azt is megköszönöm továbbá minden egyébb megjegyzést!



#notebook #SSD #upgrade #laptop #Lenovo ideapad gaming3 #Ideapad Gaming
2023. júl. 21. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

1tb-os m.2-est, samsung 2tb m.2 970 evo-ra csereltem, a melegedesrő annyit, hogy 47°C-nal nem ment feljebb, ahogy figyeltem. 1tb-osat nemvennek inkabb 2tb-osat, anno azt hittem, hogy eleg az 1tb de nem. Bar ha nemsajnalnam ra a penzt siman a 4tb-osat vennem de azt dragalom.

M.2-esről csak annyit, hogy ez az ollcsóbbik "lassabb" verzio, volt egy gyorsabb vezio de sokkal dragabban, de nagyon megvagyok vele elegedve, az előzőhöz kepest sokkal gyorsabb, en is laptopba hasznalom, melegedesi problemaval nem talalkoztam.

jan. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!