Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Csumaxjmpk2 kérdése:

Mi a véleményetek erről a ledes izzóról?opel corsa c-be szeretnénk,mert elég szar a tompított világítása,csak a reflektorja jó,a tompított szar.jó lenne szerintetek bele?az autóba h7-es izzó kell,ez is az.

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 31. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A termék E jellel nem rendelkezik, közúton nem használható.
2023. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább a lámpát kéne felújítani, beállítani, valószínűleg be van már mattulva.

A gagyiled nem oldja meg ezt a problémát, ráadásul szabálytalan, vakítani fog, műszakin megbukik az autó.

2023. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

Nem szabad ilyesmit rakni az autóba izzó helyett!

Szabálytalan, már a műszakin is bukik vele az autó.


Teljesen más vetítési képe van mint egy izzónak abban a lámpában amit izzóhoz terveztek. Emiatt vakíthatja a szembejövőket!

2023. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én ugyanettől a cégtől rendeltem, de a Grey Seriest. használom tavaly óta, normális a vetítési képe és simán befért a gyári H7 helyére.


Igazoltatáskor nem mondtak rá semmit, vizsgára meg majd kiveszem.


[link]

2023. szept. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Igazoltatáskor nem mondtak rá semmit,"

Nemrég pont az utca túloldalán volt pár napos akció, 4 autó volt amiről konkrétan levették a rendszámot és nem engedték tovább vezetni. Amit láttam. A többit nem tudom. Szóval az nem jelent semmit hogy egyszer nem nézték.

2023. szept. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:

"...normális a vetítési képe"


Lehet hogy tényleg az, de lehet hogy csak neked "normális" mert te benne ülsz az autóban és jól látsz vele. Nem neked olvasztja ki a retinádat!

2023. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!