Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elemes íróasztal lámpa?

Elemes íróasztal lámpa?

Figyelt kérdés
Kislányom íróasztala, csak olyan helyen fér el , ahol nincs konnektor a közelben.A hosszabbítózás most nem opció. Szeretnék olyan elemes íróasztali lámpát, aminél tényleg jól lát. Elvesztem a kínálatban a neten. Milyet lenne érdemes venni?

#asztali lámpa #Elemes lámpa
2023. szept. 8. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Semmilyent. A gatáydat dafizeted elemre.

Az olyan mondatokért, hogy "a .... most nem opció" büntetném. Ez annyit ljelent, hogy lusta disznó vagy odahúzni a hosszabbítót a gyereknek.

2023. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
2023. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A kérdésed egy totális agyrém.

Kihúzol egy rendes hosszabbitót és lesz lámpa. A többi buherálás amolyan büdös paraszt módra.

És kérlek ne okoskodj.

2023. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves jóindulatú hozzászólók! A nem opció azt jelenti, hogy több méterről, ajtón át lehetne behozni oda a hosszabbítót. De nyilván büdös paraszt vagyok...Én kérek elnézést...
2023. szept. 8. 17:28
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor fogod a kis kacsódat és kihúzol egy hosszabbitőt.

És tényleg elfelejted az elemes lámpákat.

2023. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem lehet oda normálisan hosszabbítót húzni. Már leírtam. De tényleg köszi a sok jóindulatot. Lusta disznó és paraszt vagyok, ezt mind megtudtam ma. Nagyon hasznos volt.
2023. szept. 8. 17:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Én konkrét linket küldtem. Szívesen. (#2)
2023. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Be is likeoltam, önnek köszönöm szépen!
2023. szept. 8. 17:50
 9/22 anonim ***** válasza:
Valaki lehúzta (mint ezt is fogja), és nem lett kivétel megemlítve, ezért bizonytalan voltam, de örülök, hogy hasznos volt.
2023. szept. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, csak a többi válasz annyira megdöbbentő volt, hogy a normális hozzászólást elmulasztottam megköszönni.Szóval tényleg köszönöm és azt is, hogy vannak még segítőkész emberek.
2023. szept. 8. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!