Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy eredeti soha ki nem...

Van egy eredeti soha ki nem bontott Windows 7 Home Premium (64 bit) dvd-ém mennyiért tudnám azt eladni?

Figyelt kérdés
A piros matricák is még rajta vannak a figyelmeztetők és a nagy téglalap(vagy valami olyasmi) alakú piros is

2023. szept. 12. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Semennyiért, a postaköltséget se éri meg. Elavult oprendszer, támogatása sincs már. Ha mégis ilyen kell valakinek, letölt egy telepítőkészletet és a Vaterán vesz hozzá egy ezresért egy kulcsot, ha nem akarja törni.


Szóval szerintem nem kapsz érte pénzt. Ha most azt mondanád hogy ajándékba adod, csak a postát fizessem ki, akkor se kéne.

2023. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos az emberek tulertekelik a sz#rjaikat. Egyszer gondoltam veszek egy kijelzos vezetekes telot, par szaz ft-ert a vaterarol. Egy hulye allat 5 ezerert arulta, persze egy vevoje se volt... en meg mindig beirtam licitbe h 300 ft :)

Tobb het utan beadta a derekat es levitte ezerre... na de nekem akkor se kellett, azert egy vezetekes telo ki a frasznak kell manapsag? :DDD

2023. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
0 ft.
2023. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
2 vagyok, esetleg rakd fel vatera 1 ft-os licitbe, hatha kuncsaftodra akadsz. 😆
2023. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Őrizd meg bontatlanul! Pár év múlva ritkaságnak fog számítani, és a gyűjtők akár tízezreket is hajlandók fizetni érte!

Itt már nem a fizikai érték számít, hanem az eszmei.

2023. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

dvd-ém

dévédé-ém

Dévédém

Dévédé-m

DVD-m

2023. szept. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"Pár év múlva ritkaságnak fog számítani, és a gyűjtők akár tízezreket is hajlandók fizetni érte!"

A kutyaszar 100 év múlva sem fog többet érni.

2023. szept. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem ér. A mai számítógépekbe cd/dvd olvasó sincs már így telepiteni se tudná kb senki.
2023. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem egy gyűjtői kiadású ritka játék... Dobd ki a francba...
2023. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
#5 Soha nem fog ritkasagnak szamitani, ellentetben mondjuk a szamitastechnika kezdeteibol felrerakott dolgokkal. Tekintve, hogy win 7et mar online is kiadtak, es DVD meg 20 ev mulva is lesz (annak ellenere, hogy mar nem nagyon hasznaljuk ezt sem).
2023. szept. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!