Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti Windows 7 Home Premium...

Eredeti Windows 7 Home Premium újratelepítése?

Figyelt kérdés

Van egy eredeti Windows 7 Home Premiumom a laptopomon. 3éves kicsit haldoklik, és újra szeretném rakni, de nem akarok a rejtett patrícóról ezt elvégezni.

Németországban vettem, és német volt a nyelv. Hivatalosan nem lehet magyarítani a home-okat, nincs windows update-ben sem. Egy kis buherálás útján sikerült akkor, fájlokkal kellett futtatni hozzá. Már nem lehet ilyeneket találni, így nem is keresgélek.


Nagy nehezen eljutottunk a kérdésig is. :)


Ha én leszedek valahonnan egy ugyanilyen windowst (magyar verziót), akkor azt én tudom a gép hátulján lévő kóddal telepíteni/aktiválni vagy nem? Javaslatokat is elfogadok, köszönöm. :)


2014. aug. 27. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Windows 7 Home Premium kulcsod van,innen letöltöd

és kiírod egy DVD-re vagy egy bootolható USB stickre:


[link]

2014. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen tudod vele telepíteni... annyi hogy ha szoktad frissíteni akkor egy olyan telepítőt szedj le valahonnan amibe bele vannak integrálva a frissítések, én is ilyet használok és fél nappal rövidebb a telepítés... Mert az a baj hogy felteszi negyed óra alatt pendriveról de mire feltesz majdnem 250 frissítést, főleg ha office-t is olyat telepítesz amiben nincsennek integrálva a frissítések, akkor elmegy rá a napod... így meg max fél óra vagy még annyi sem plusz max egy óra a programjaid telepítése és kész is vagy vele...
2014. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom. :)
2014. szept. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!