Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen hálózati töltőt érdemes...

Milyen hálózati töltőt érdemes venni tablethez,mobiltelefonhoz?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,ha tönkremegy az eredetije,mivel lehetne pótolni?

Milyen márkát vegyek?



2023. szept. 16. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szinte bármi megfelel, de az olcsóbbak lassabban töltenek, már ha ez számít, mert nem minden eszköz tud gyorsabban tölteni.
2023. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ne gondold túl, megveszed az elsőt amit látsz. Egy töltő az csak töltő. Én töltök mindent mindennel összevissza. Épp most van töltőn a mobilom, azt hiszem a fejlámpáén, de nem biztos.
2023. szept. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a legolcsóbb noname kínai vackot vedd meg. A legjobb a gyári, vagy hasonló ismert márka.
2023. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Például: [link]

A Belkin márka is tök jó!

Nekem van Hama, az is nagyon régóta üzemel és jó.

De a Samsung és az Apple gyári töltőit is érdemes megvenni, jó minőségűek.

2023. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utoljára a Kökiben vettem a vonatra várva egy 2500 Ft-ost (mert elkezdtem idegelni, hogy esetleg kéne utántölteni az egynapos úton, ha sokat használom a tabletet), az is jól szolgál. Nekem még egy se ment tönkre. Pár év alatt a drót szigetelése szokott eltörni, akkor szoktam újat venni. A készülék, amihez vettem, általában már rég tönkrement. Csak a csatlakozások változnak, azért kell újrakezdeni a folyamatot.
2023. szept. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hoco
2023. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!