Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szabad egy gamer laptopon így...

Szabad egy gamer laptopon így játszani egy játékkal?

Figyelt kérdés

Nem szeretem letölteni a játékokat a gépre, ezért mindig egy külső vincseszterre töltöm le őket, és azt rádugom a laptopra, majd onnan nyitom meg és jászok vele.

Ez nem káros a gépnek? Mármint hogy játék közben végig egy idegen eszköz is rajt van.

Vagy ez mindegy neki?


Köszönöm!



2023. szept. 18. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Az egér és a füles is idegen eszköz.
2023. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van. :) Eszembe sem jutott XD Köszönöm szépen!
2023. szept. 18. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem káros.

De tök felesleges... sokkal lassabb külső merevlemezről.

2023. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

😃 Szegény mérnökök azon dolgoznak, hogy kiiktassák a szűk kereszt metszeteket. Erre csinálsz egy újat! Miért jó ez?

Ha a vírusoktól félsz felesleges USB-n keresztül is simán felmegy a gépedre. Ha félted a géped azt az egy két játékot vedd meg legális forrásból, vagy fizess elő game passra vagy valamire.

2023. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

4-es mérnökeihez:

"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."

Albert Einstein

2023. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem káros, csak semmi értelme
2023. szept. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nagy a tárhely igénye ennek a játéknak, szóval ezért szeretem inkább külön letölteni:)

Köszönöm a többi választ is.

2023. szept. 19. 09:07
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem okoz akadásokat a játékban lehet így játszani, de inkább a belső tárhely bővítése lenne az ideális játékok futtatásához.
2023. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szabad, de egy ilyen hdd tetülassú. A játékbetöltések ezer évbe telnek róla. Cserébe kényelmetlen/útban van a csatlakozás, ha véletlen kilazul/lecsatlakozik, akkor bszhatod...


Szóval vegyél egy 2TB SSD-t és szereld be, ha annyira kell a tárhely. 30 ezer körül már kaphatóak.

2023. szept. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 Albert Einstein ilyet soha nem mondott. Ne idézz olyat, ami nem igaz.
2023. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!