Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ezt tudja látni az adminisztrá...

Ezt tudja látni az adminisztrátora a csoportnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Facebook csoport, ahol én moderátor vagyok. Az egyik csak simán tagot el szeretném távolítani a csoportból. Ezt a csoport adminisztrátora látja, hogy én ekkor és ekkor ezt az embert eltávolítottam? S az eltávolított ember kap erről értesítést vagy látja, hogy én teszem ezt vele? Nem szeretnék régi sebeket feltépni bennük, de jobb ha külön vannak. Fontos, nem Messenger csoportról beszélek, csak Facebook, ha esetleg keverné valaki

2023. szept. 26. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az admin akkor látja, ha nézi. A tevékenységnaplót. A kirúgott nem látja, csak feltűnik neki, hogy nem tag. Ha azt akarod, hogy ne is jöjjön vissza, akkor kitiltani kell, nem csak kirakni.
2023. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen
2023. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!