Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, ha letiltanám egy...

Facebookon, ha letiltanám egy zárt csoportnak az adminját, mi történne?

Figyelt kérdés

Kizáródnék a csoportból automatikusan, vagy csak ő nem találna egyáltalán meg engem?


Mert amúgy kicsit ilyen ,,elégtételt" szeretnék venni vele szemben; mert a csoportból azoknak, akik nekem be vannak jelölve ismerősnek, és nekem; nem jelzi ki, ha láttuk az adott posztot, és így olyan, minthogyha tojnánk az egészre (tanulós csoport, tananyagot, vizsgaidőpontokat, házifeladatokat osztunk meg -volt, amikor felosztottuk a tételeket). És kicsit így magamat jobban érezném tőle, hogyha én is kicsit így játszanék az admin-csajjal. Hogy úgy kifognék rajta, de nem akarok neki semmi rosszat, tudom, hogy hihetetlenül buta szegény. Csak hogy ne higgye már magát olyan "rajnak", vagy minek. Meg hát ezzel végülis nem bántanám őt, csak kicsit jobban érezném magam tőle, hogy én is, nem keresztbe teszek neki, hanem ilyen leszek akkor én is ővele, hogy ütközzön már kicsit ő is akadályba, zavarja már őt is egy kicsit, hogy ő saját maga, milyen. Szóval, hogy jobban érezném magam tőle, csak ennyi lenne.


Tehát, mi történne, ha tiltanám? Tudna még ilyen dolgokat rám beállítani? És még milyen beállítási lehetőségei vannak egy csoportbelin adminnak? Az is érdekelne.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. ápr. 15. 15:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Szóval ez az elégtétel inkább nem vele szemben, hanem inkább saját magamnak szólna, hogy kicsit jobb lenne nekem tőle. Amúgy nem írogatunk egymásnak, csak szórakozik, ilyeneket játszik. Nem is beszélgetünk egymással. Igazából kicsit jó lenne az, ha le is szállna a magas lóról, de csak nyugodtabb lennék kicsit tőle, hogyha nem csak ő tud engem semmibe venni; meg ilyen dolgokat beállítani rám. Ja, igen, tényleg benne van, hogy ne érezze már annyira májernek magát, szálljon le a magas lóról. Amúgy tényleg nem szólongatunk be egymásnak, meg semmi.
2017. ápr. 15. 15:23
 2/10 A kérdező kommentje:
*Könnyítenék vele a lelkemen.
2017. ápr. 15. 15:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Akik engem szeretnek, azok neki nem számítanak. És tuti, hogy beállított valamit, mert van egy csaj, aki ami iskolával kapcsolatos fájlt föltöltöttem, már napokkal ezelőtt belájkolta, és most mégsem jelzi ki, hogy látta. Pedig vele szeretjük egymást, ő tutira nem állítana be ilyet rám, meg ő intelligensebb annál, meg a másik 5 ember is, hogy ilyen dolgokkal játszadozzon. Találnak ennél értelmesebb elfoglaltságot. Amúgy én sem ezen agyalok folyamatosan, hogy beállította, meg miért; mármint az admin, el is voltam menve a gép elől, most jöttem vissza, csak úgy eszembe jutott, hogy ezeket még leírom.
2017. ápr. 15. 17:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg brahiból bejelöljem ismerősnek? : )
2017. ápr. 15. 22:10
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebből a csaj amúgy annyit "profitál", hogy úgy tűnik, mintha nem érdekelne engem meg az ismerőseimet az egész. Most már hiába kattingatok ott; az admincsaj egyik kommentjét is belájkoltam az egyik poszt alatt, mégsem írja ki, hogy láttam. : /
2017. ápr. 17. 21:31
 6/10 A kérdező kommentje:
*Mármint, hogy láttam a posztot, azt nem jelzi ki.
2017. ápr. 17. 21:31
 7/10 A kérdező kommentje:
*Ami alá kommentelt.
2017. ápr. 17. 21:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a letiltás funkciót, ott csak arról tesz említést, hogy nem fog tudni csoportokba meghívni engem. Belementem a súgóba is, ott konkrétan ilyen esetet nem láttam úgy nagy-hirtelenjében.
2017. ápr. 17. 22:18
 9/10 A kérdező kommentje:
(Amúgy volt már a ismerősnek bejelöltjeim közül, akinek kijelezte, hogy látott már újabb poszot, nem kérdeztem még, hogy ő reklamált-e az admin-csajszinak. Vagy lehet, hogy nála még működik az, hogy kattingat össze-vissza a hozzászólás írásánál, ami nálam már nem.)
2017. ápr. 18. 22:38
 10/10 A kérdező kommentje:
*azóta
2017. ápr. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!