Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Napelemes kültéri lámpa nem...

Napelemes kültéri lámpa nem világít folyamatosan?

Figyelt kérdés
Vettem egy mozgásérzékelős napelemes , szürkületérzékelős lámpát. Az a gond hogy nekem folyamatosan kell hogy világítson, de ez csak akkor világít ha mozgástérzékel, meglehet valahogy oldani hogy folyamatosan világítson? Ha ki kötöm a mozgásérzékelős részét akkor az nem ad áramot gondolom, vagy ha esetleg áthidalom? Köszi a választ.

#mozgásérzékelős lámpa #nepelemeslámpa #napelemeslampa #mozgaserzekelos lampa #Napelemes kültéri lámpa #Mozgásérzékelős napelemes
2023. szept. 28. 19:40
 1/7 Szirty ***** válasza:

Megoldható, de nem biztos hogy ilyen egyszerű lesz.

Tanulmányozni kell a kapcsolását.


Egyébként miért jó neked ha a lámpa tűző napsütésben is világít?

2023. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak sötétbe világítson folyamatosan
2023. szept. 28. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy mozgás vagy fényérzeklős.

Ha mozgás, akkor fényt nem tud érzékelni, olcsóbb venni egy másikat akkor.

2023. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
"mozgásérzékelős napelemes , szürkületérzékelős"
2023. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lámpák amik tudják ezt. Ad egy állandó fényt kisebb fényerőn, aztán amikor mozgást érzékel akkor nagyobb fényerőre kapcsol.

Ilyent kellett volna venni.

Vagy megnézni hogy a tied tudja-e.

Esetleg mi is meg tudnánk nézni ha megmondanád milyen az a lámpa pontosan. De gondolom ez titok... se egy tipus segy fényképe nem sok annyit nem voltál képes megosztani velünk.

2023. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tud ilyet, ezért akarom szétszedni. De kössz, megoldottam simán csak kikötöttem a mozgásérzékelőt.
2023. szept. 29. 07:46
 7/7 anonim ***** válasza:
kiváncsi vagyok az akksi meddig fogja birni...
2023. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!