Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy magyar számára biztonságos...

Egy magyar számára biztonságos a Douyin?

Figyelt kérdés

Ugye már az app nemzetköti változatával (a TikTokkal) is vannak aggályok, viszont azt tényleg nem tudom hogy a Douyin-t, ami a kínai verzió merjem-e használni. Számomra elég érdekes, hiszen érdekelnek a keleti kultúrák, és bár főleg Dél-Korea a kedvenc Ázsiai országom, Kínára is kíváncsi vagyok.


Őszintén szólva lehet én aggódom túl, de nekem van 1-2 ilyen messzemenő aggályom ezzel kapcsolatban.🥲 Pl. remélem a jó Isten megadja hogy soha ne történjen ilyen, de ha kiépítenék itt is a társadalmi kreditrendszert, MÁR túl sokat tudhatnak rólam. (Azért a TikTok like-ok, mentések félelmetesen RENGETEGET elárulnak az ember érdeklődéséről, vásárlásairól, stb.)



#TikTok #Douyin
2023. szept. 30. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Van több fiókom. Az egyikről szigorúan csak a közüzemi, hivatalos, és ehhez hasonló csatornákat érem el, semmi böngészés, tiktok, face akármi. Arra van egy másik fiók, teljesen független, nem összekapcsolt, külön email hozzá. És van egy privát, semmi face meg ilyenek.

Huszon éve nem volt semmi probléma velük.

2023. szept. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem lesz semmi baj, de ha magyar telefonszámmal csinálnsz akkor letiltsak a fiokodat
jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!