Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha két FI relét szeretnék a...

Ha két FI relét szeretnék a másodikat az első kimenetére kössem vagy osszam el a betápot és úgy helyes?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!

2023. okt. 7. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

A sorba kötésnek csak akkor lehet értelme, ha a második a rendes életvédelmi, és az első csak egy nagy berendezés védelméhez van méretezve.


Az életvédelmi kategóriás érzékeny típusokat csak párhuzamos elrendezésben van értelme bekötni.

2023. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
A sorba és az egymás melletti kötésnek más-más értelme van. Mintha azt kérdeznéd, körmöt vágjál-e,vagy lecsót tegyél el.
2023. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Lehet sorba kötni, de ne kösd sorba.
2023. okt. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmit ne kötögess, ez nem játék meg nem szobafestés, hogy ha nem sikerül majd kevertetünk egy másik színt...
2023. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress meg egy szakembert, mert ez nem játék. Simán meg lehet ettől halni. vagy valakit megölni.
2023. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Elektronikai végzettségem van csak nem villanyszerelő... Pár csavar betekeréséért én nem fogok fizetni, megoldom magam... Az elsőt is én szereltem fel nagyjából 10 éve:), csak még többet sose raktam fel
2023. okt. 8. 00:50
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rakd fel magad. De aztán ne minket szidjál, ha leég a ház, vagy áramütés következtében meghal valaki.
2023. okt. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

"Elektronikai végzettségem van csak nem villanyszerelő.."


Villanyszerelést csak villanyszerelő végzettséggel rendelkező személy végezhet! -nem véletlenül-


Maradj a transzformátor szekunder oldalánál, a törpefeszültségnél, mindenkinek jobb lesz!


Villamosmérnök sem szerelhet villanyt, ha nem végzi el a diplomája mellé a villanyszerelői képzést!

2023. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a szégyen, hogy egy elektronikai szakember nem képes magától rájönni egy elméletileg jóval alacsonyabbrendű villanyszerelési probléma megoldására!


Már a kérdés megfogalmazása se kellően szabatos, mert nem derül ki belőle, hogy mi motiválta ezt a sorbakapcsolósdit.

2023. okt. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"Villanyszerelést csak villanyszerelő végzettséggel rendelkező személy végezhet! -nem véletlenül-

Villamosmérnök sem szerelhet villanyt, ha nem végzi el a diplomája mellé a villanyszerelői képzést!"

Ezek szép kövér félreértések. Követelmények csak az ipari szakmák gyakorlására vannak. Egy otthoni villanyszerelés az nagyon nem az.

2023. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!