Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az miért van hogy egy nap jó...

Az miért van hogy egy nap jó a tv adás, másik nap pedig képhibákkal teli? Van olyan hogy túlterhelt?

Figyelt kérdés
Mert a rossz adás főként hétvégén szokott lenni, mikor többen tv-znek, mindenki nézi a meccseket, és ilyenkor nem csak képhibák bukkannak fel, de maga a minőség sem túl kristálytiszta. Ha kijönnek szerelők a szolgáltatótól ezt megtudják oldani?
2023. okt. 8. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Az előfizetési díjért cserébe jár a megfelelő minőségű szolgáltatás.

Amennyiben problémát tapasztalsz, jelezd a szolgáltató ügyfélszolgálatán.

2023. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Műholdas? Azt befolyásolja az időjárás. Jelenleg pont olyan idő van Budapesten, ami időszakos képhibákat okozhat.

Földi? Azt is befolyásolja az időjárás, bár nem olyan mértékben mint a műholdast. Ha nagyon fúj a szél bemozdíthat fákat a jel útjába ami zavarja a vételt, meg a nagy páratartalom csökkenti a jel terjedését, így ha a vételi határon vagy jelentkezhet probléma ilyen időben.

IPTV? Azt befolyásolja a szerver terheltsége, meg eleve az internet gerincé, ha sokan neteznek és bezuhan a sávszélesség akkor annyi. Ilyenkor próbáld ki a netet is, hogy jön-e a garantált sebesség. Ha nem jön tegyél hibabejelentést a netre, ha az jön akkor meg a tévére.

Kábel? Itt kizárt az ilyen jellegű probléma. Mindenképpen a tévére hibabejelentést kell tenni, ha mégis ilyesmit tapasztalsz.

2023. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát pedig kábeles :/
2023. okt. 8. 16:28
 4/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Véletlenül se írd meg, hogy Digikábelnek régebbi, elavult rendszere.


"Szolgáltató"


Ezt már évek óta nem bírom megfejteni, hogy miért titkolóznak a "kérdezők". Olyat viszont többször láttam, hogy kisebb vállalkozásokat, amit ő kinézett a neten, pellengérre állít.

2023. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert képzeld el.. múltkor láttam egy kérdést ahova kiírta a kérdező hogy digi, és hogy azóta fos mióta tulajváltás volt és leugatták a fejét hogy höööö mit viszed bele a politikát, ez nem azon múlik
2023. okt. 8. 19:43
 6/9 A kérdező kommentje:
mindenbe bele tudnak kötni itt, semmi nem jó soha
2023. okt. 8. 19:45
 7/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%

Nem gond, itt vágtad el magad kisöreg. Mondatokat kezdtél kisbetűvel, miáltal a végletekig felbőszítettél, miután én még könyveken nőttem fel, magyar (nyelvű) irodalmon. Aki a magyar irodalmam meggyalázza, rendes embernek sem tekintem.

Ez itt egy fórumos (jellegű) felület, ahol illik tisztességesen írni.

Egyébként pedig akartam volna segíteni, lett volna hozzáfűznivalóm a témához.

Olyan szinten képzeld el, hogy amikor nem írtad, én már akkor is tudtam, hogy Digikábel, csak éppen más dolgom volt, akkor még nem akartam hozzászólni.

Később akartam volna, csak te nem akarod, leszerepeltél. Igen, azt is utálom, ha valaki politikát visz be egy szakmai témába, de az nem politika, hogy szimplán beírtad volna, milyen szolgáltató.

De ezek a kisbetűk, ez már nagyon aljas...

2023. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%
Nem akartam részletezni, de nyilván a mondat végén hiányzó írásjel külön undorító. Milyen emberek vannak...
2023. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
érdekes egy alak, 50 évesen gyakorizol?
2023. okt. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!