Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Aliexpressen előre kell...

Az Aliexpressen előre kell utalni vagy ők vonják le a pénzt ha megadom a kártyám adatait?

Figyelt kérdés

Még nem rendeltem onnan és az egyik ismerősöm is rendelne, csak nem mer, mert a bankkártya adatait meg kell adni és úgy vonják le a pénzt.

Gondolom hogy lehetne webkártyát intézni a bankomtól, de ha lehetne előre utalni, én erre jobban hajlok mintha ők vonnák le.


2023. okt. 8. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milliók vásárolnak onnan és nem rabolják ki őket, nyugodtan vásárolhattok az Aliról.
2023. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ne izgulj, évek óta olyan kártyáról fizetek az Aliexpressen, amin milliók vannak, mégsem aggódom. A biztonságos fizetés megoldott, ez egy tőzsdén is bejegyzett világcég, adnak a jó hírükre.

Nyilván ráterhelik azonnal, de ha nem kapnád meg az árut, vissza is utalják, ha úgy alakulna.

Egy ilyen esetem volt, ha jól rémlik, de mindig megnézem, hogy mit rendelek, átolvasom a visszajelzéseket, így nem szokott gond lenni.

Az Aliexpress lényegi működése egyébként, hogy ők csak akkor engedik át a pénzt az eladónak, amikor én visszajelzem, hogy megkaptam az árut.

2023. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...ha elfelejteném visszajelezni, egy idő után akkor is megkapja a pénzt, de ezért kell neked időben jelezni, ha problémád adódna.
2023. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam. :)
2023. okt. 8. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!