Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan SD kártya adapter,...

Van olyan SD kártya adapter, aminek az egyik vége bedugható egy nagy SD kártya foglalatba, a másik vége pedig egy SD kártyafoglalat?

Figyelt kérdés
Az a jó ha a két végét kábel köti össze.
2023. okt. 9. 23:20
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennek mi értelme? Kártyaolvasó nem jó, ami USB-s? Vagy mit szeretnél?
2023. okt. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Miért is lenne? Miért nem dugod az sd kártyát az sd kártya olvasóba, miért kell még adapter? Mi a problémád a kártyával?
2023. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2023. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Köszönöm az érdemi választ! És azt is hogy rácáfoltál az ostoba kötekedőkre.


Egy ilyen kütyünek az a jelentősége, hogy nem egy több száz ezer forintos berendezés beépített rugós foglalatát használom. Aminek a cseréje tönkremenetel esetén több tízezer de akár százezer forintba is kerülhet, mint, hogy az ilyesmit egybeszokták építeni a berendezés alaplapjával.

2023. okt. 10. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ostoba kötekedő. Tudnál róla ha az lennék.

Így már értem.

Bár fel nem foghatom milyen felhasználás az ami tönkreteszi a kártyaolvasót.

2023. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Munkám során sokat találkozok ilyen rugós foglalatokkal és még évek múltán is működnek. De a kérdés még mindig adott, ergo miért nem jó egy olyan usb-s kártyaolvasó, ami nem rugós? Egyébként nekem van egy laptopom, amin van ilyen kártyaolvasó és nem rugós, legalább 8 éves és még működik.
2023. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!