Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van nekem egy rog strix rx...

Van nekem egy rog strix rx 480 8gb videokártya és valamiért nagyon melegszik meg terhelés allat pubg stb ad ki ilyen cicergő hangot mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nagyon szar hogy ezt csinálja de ha YouTube Google dc stb alatt nem csinálj lehet nagyon túl van terhelve? Pedig a program szerint 70 fokig megy fel max. KB ilyen átlagban 50-66 fokon meg áll mi lehet a probléma?

2023. okt. 20. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Coil whine-os
2023. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na coil whine-os, ez nem hiba, hanem jelenség, (sajnos bármilyen kártyával előfordulhat) A hőmérséklet normális.
2023. okt. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tehát dobhatom el? Vagy mi legyen mi lehet a megoldás? Pl volt egyszer úgy hogy el indítottam a steamon egy játékot be se töltött el kezdet ciceregni és a bal oldali részén kB olyan 2 cm rész több színben világított meg vibralt de csak 1x fordult elő azóta nem.
2023. okt. 20. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:

A Coil whine miatt nem kell eldobni. Az a tekercs zúgása, új kártyáknál sem garanciális probléma. Egy nyervogó RTX4090-et sem garanciáznak le erre, ez ilyen. Némelyik produkálja sajnos, ez kellemetlen, lehet játszani, hogy lejjebb veszed picit a terhelést és elkussol.

Ha ilyen képi hiba nem fordul elő többet nem kell jelentőséget tulajdonítani neki. Lehet bármi miatt, programhiba valami összeakadt, driverrel volt valami.

A 70fok az meg nem olyan sok, az még nem túl melegedés. Nekem 4 évig volt RX580-am 70-80 fok között.

2023. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! meg nyugodtam akkor.
2023. okt. 20. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!