Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy öreg jó állapotú tablettel...

Egy öreg jó állapotú tablettel érdemes foglalkozni ?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy Samsung Galaxy TAB 2 (7.0) tablettje.


CPU-1GHZ dualcore

8GB belső memória



Makulátlan állapotban van , feltöltöttem. (3éve nem volt elővéve sem)


Android verzió: 4.1.2

A programok régiek így azok nem mukodnek, google keresést tudok indítani de a weblapokat nem tolti be hibát ír.


Mit gondoltok érdemes lenne vele foglalkozni valami ujabb androidot rá herkelni vagy ez kuka?


Én anyukámnak szánnám hírek olvasására semmi másra!



2023. okt. 23. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy újat, ha csak ennyi amire édesanyád használná. Nekem is van egy asus tabletem, ugyan ez a baja hogy már annyira elavult hogy semmit nem lehet rajta csinálni, max 1-2 dolgot de tényleg annyi. Szerintem szánj rá egy kis pénzt, 100 alatt is találsz már jókat, ami kielégíti ezeket a dolgokat.
2023. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked adta? Ha nem, szerintem ezt felejtsd el.
2023. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem igen
2023. okt. 23. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon régi rendszer. Ráadásul én még talán alig használt cuccot sem adnék édesanyámnak, nemhogy ilyen majdnem 10 éves vackot. Vannak cikkek a régi tabletek felhasználásáról, inkább ott nézz körül szerintem. Kukába semmiképpen ne dobd, ha nem kell, vidd el hulladéklerakóba, ez elektronikai hulladék. De talán pár játék elfut rajta, gyerekeknek is jó lehet még.
2023. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kuka.
2023. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, miben kellene híreket olvasni? Nem az Index meg Telex meg ilyen ócskaságokban? Nehogy már ne tudja ezeket megnyitni...
2023. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 "a weblapokat nem tolti be hibát ír." Kb. 2 évvel újabb telefonom sem nyit meg semmit.
2023. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na ez az, hogy az én Tab S-em, ami szintén kb 2 évvel régebbi, az meg teljesen jól működik.
2023. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, azt nem említettem, hogy Windows Phone, IE és UC Browser... Amúgy a Tab S-ed még kapott két főverzió-frissítést, a másik meg legfeljebb 1-et, tehát kb. 3 évvel régebbi lehet a rendszer.
2023. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OK, elővettem az örökséget, az régebbi, mint az itt írt, valóba nem sikerül működésre bírni. Képeket és videokat nézegetni, könyveket olvasni lehet rajta.
2023. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!