Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen okos órát ajánlanátok...

Milyen okos órát ajánlanátok ? Iphonom van. Ami fontos az alváskövetés meg a futás közbeni kalória ,idő, km pontos mérése .

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
iPhonehoz csak apple watch. Ha nincs rá pénzed, vegyél egyet használtan, én is így tettem. iPhone-al próbáltam Mi bandet, Ticwatchot, huawei bandet, de az apple watch nyomába sem ért egyik sem. Vagy ha androidod lenne akkor galaxy watch, vagy pixel watch, de iphoneval normálisan csak az apple watch működik. Nem elfogultságból mondom az applet, egy pixel watch sokkal jobb, de csak ha droidod van. iPhone-al kínlódás lesz minden, ami nem apple.
2023. nov. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha telefonálás, stb nem fontos akkor miband

A miband majdnem feleannyit tud mint az apple watch, de kevesebb, mint tizedannyiba kerül…

2023. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Apple Watch. Nem kell megvenni a legújabb szériát, simán jó egy néhány évvel korábbi is, akár használtan is.

Nekem Series 6 van. Az aksi 2 napot bír, ami nyilván egy miband 1 hónapjához képest nevetséges idő, de mérföldekkel pontosabban mér mindent.

2023. nov. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy Apple Watch vagy egy Garmin óra
2023. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is a Apple watch és a Garmin eddig a befutó de nem tudom melyik lehetne a jobb
2023. nov. 4. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
iPhone csak apple watch való.
2023. nov. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!