Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan okosóra ami ténylege...

Van olyan okosóra ami ténylegesen nagyjából pontosan tud vérnyomást és pulzust mérni és nem kamu rajta ez a funkció?

Figyelt kérdés
Ha van tudnátok ilyet ajánlani légyszi! Főleg olyan eszköz érdekel amit tényleg használtatok és bizonyítottan jól mér!

2020. márc. 3. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vernyomasos nincs
2020. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jakusv válasza:
Szia! Nekem is van, ez nem annyira pontos, de van már olyan, ami klinikailag hitelesített, illetve több ilyen óra hitelesítés is folyik. A szenzorok is egyre jobbak.Kutakodj a neten, biztos fogsz találni Neked megfelelőt. Márkát nem mondok, de a legdrágább fajta elvileg már hitelesített.
2020. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mondasz márkát utolsó? Többen várnák ezt a felvilágosítást. Vagy tényleg elég megvenni a legdrágábbat?
2020. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vérnyomásmérőst nem nagyon tudok mondani, ugyanis pulzoxi szenzorral vérnyomást "mérni" kb a béljóslással egyenértékű. Ha találsz esetleg oszcillometrikusat, az már megfontolandó lehet, de nem tudom létezik-e olyan.

Viszont pulzust mérni a legtöbb már egész jól tud. Egész használható aktivitásmérőket lehet kapni 12-14e forittól (pl Honor Band 4).

2020. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
100%

Hali!

Kardiológián dolgozom. Nem lesz a következő években olyan műszer amit hitelesíteni fognak. Erre senki se számítson.

Olyan szintű valóban akad, ami jelezhet egy problémát ami kivizsgálást igényel. Ez igaz a wiwe készülékre is.

2020. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jakusv válasza:

A korrekt óra Omron gyártmányú. (Nem szenzoros, hanem felfújós. Videót is találtok róla. HeartGuide) Nekem nem ilyen van, hanem:Motiofit premium. Ami nekem van azt a típust már nem kapni. Mint írtam nem annyira pontos.

Ez egy jó cikk: [link]

2020. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: tök jó, kár hogy sehol nem kapni.
2020. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!